Navigation

Hakkımızda

Anime Okulu olarak çıktığımız yolda, hedeflerimiz hep hayallerimiz oldu. Tüm dünyada bilinçli bir üretim ve tüketim ürünü haline getirilen “anime” sanatını, ülkemizde de doğru bir şekilde tanımlamak ve bunu hayatımızın bir parçası haline getirmeyi amaç edindik. Ama bunu amaçlarken, “anime” sanatını dışarıdan birebir şekliyle almayı değil, kendi kültürümüzden de parçalar eklemiş olmayı düşledik.

 

Uzun ve yorucu senelerin ardından, Anime Okulu adlı projemizi T.C. İstanbul Valiliği başta olmak üzere, İstanbul Üniversitesi, Japon Konsolosluğu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi gibi kurumlara da birebir aktarma imkanı bulduk. Bazı küçük somut veriler elde etmenin yanında en büyük kazancımızı, bu kültürü böylesine büyük kurumlara dahi tanıtabilmek olarak gördük. Ve bundan sonra da dur durak bilmeyeceğiz. Başta ülkemizdeki “anime” kültürü olmak üzere, dünya üzerindeki “anime” kültürüne de neler katabiliriz diye üretmekten vazgeçmeyeceğiz.

 

İşte tüm bu oluşum içerisinde kurduğumuz bu site içerisinde de, bu zamana kadar yapılmamış bir şeye imza atarak, animeseverlere özgü ilk kişisel viral testleri kullanımınıza ve beğeninize sunuyoruz. Eminiz, bugün attığımız bu ufak adım, biz animeseverleri çok daha büyük portallarda buluşturmaya ve eğlence kalitemizi arttırmaya sebep olacaktır. Destekleriniz ve önerilerinizle kalmak ümidiyle…

 

İyi Eğlenceler 🙂

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram